304 DOSA mässing, Holland, barock, 1700-talets början

Graverad dekor av mytologiska scener och deviser
Invändigt med dekor av Freden (De Vreede) samt datering 1715
Längd: 13,5 cm
Bristning, lagning
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.