307 TAVLA Färgserigrafi Appel, Karel

Personnages
Signerad EA och daterad 1971
Synlig pappersstorlek 79 x 59 cm
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.