331 TAVLA Marino Marini Litografi

Marino Marini, efter "Le Cavalier"
Signerad och daterad 1955 i tryck
Mått: 75 cm x 60 cm
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 63 SEK |

© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.