189 TAVLA Carl Kylberg

TAVLA Carl Kylberg
  • TAVLA Carl Kylberg
  • TAVLA Carl Kylberg
  • TAVLA Carl Kylberg

Färglitografi stämpelsignerad och numrerad 260/375

Märkt: CH Sorlier Grav Lith

80 x 83 cm

    Buyers Premium (inc. VAT)25%
    Hammer Fee (inc. VAT)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.