716 Assietter, 6 st, porslin, Royal Copenhagen, 1800-talets 1 hälft,
förgyllda detaljer, polykrom emaljdekor av blommor, dia 22 cm, bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |