72 Tobiasse, Théo, färgetsning med carborundum, "Léda et le cyggne",
(Leda och svanen), signerad och numrerad 51/75, 56 x 76 cm
Värdering | 1 500 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |