677 Holstein, Bent, färgetsningar, 2 st, "Sunset Boulevard" respektive "Trappe, Wanaka",
signerade, daterade 1980 och numrerade 1/50, synlig pappersstorlek 37 x 51 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |