502 Lindstrand, Vicke för Kosta, vas, slipat glas, Galjonsfigur modellnummer LG 148, design 1955,
signerad och numrerad, h 20 cm, litt: Ricke & Thor avbildad s 367
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |