70 Okänd konstnär, 1800-talets 1 hälft, linjeetsningar, 2 st, handkolorerade; "Veduta dei Antichi Castelli presso Canero" respektiveVeduta Generale delle Isole Borromee",
ed Artaria Wien, synlig pappersstorlek cirka 38 x 50 cm, något gulnade
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |