2 Andersson, Axel (AXA), skulptur, terrakotta, Sagoprinsessa,

7213a_8d8de5c81152487_med.jpeg
  • 7213a_8d8de5c81152487_sm.jpeg
  • 7213b_8d8de5c8478df50_sm.jpeg
  • 7213c_8d8de5c88aa61a3_sm.jpeg

osignerad, h 49 cm, hårtofs med lagning

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK