52 Flugfiskespö med rulle, trä med mässingsdetaljer, sekelskiftet 1900,

7263a_8d8e23eb077ae30_med.jpeg
  • 7263a_8d8e23eb077ae30_sm.jpeg
  • 7263b_8d8e23eb1702b4a_sm.jpeg
  • 7263c_8d8e23eb20714d2_sm.jpeg

spöt stämplat Wilkes Osprey Brand, rullen omärkt,

  • Proveniens:

    total l 304 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK