1 Okänd engelsk (?) konstnär, 1800-talets slut, olja, kvinnoporträtt i pre-Rafaleitiskt manér,

7212a_8d8de5c91f526cc_med.jpeg
  • 7212a_8d8de5c91f526cc_sm.jpeg
  • 7212b_8d8de5c95f7c2d7_sm.jpeg
  • 7212c_8d8de5c9960218b_sm.jpeg

otydligt signerad, 80 x 36 cm, krackelyrer

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK