8 Palmquist, Sven för Orrefors, vas, svagt månstensfärgat glas, Selena,

7219a_8d8df0cff34ff27_med.jpeg
  • 7219a_8d8df0cff34ff27_sm.jpeg
  • 7219b_8d8df0cff2bcce9_sm.jpeg

signerad och numrerad 3111/2 (1954) litteratur: avbildad sida 244 Ricke & Thor, h 27 cm

Värdering200 - 300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK