4 Palmqvist, Sven för Orrefors, skål, glas,

7215a_8d8de5c5eebc522_med.jpeg
  • 7215a_8d8de5c5eebc522_sm.jpeg
  • 7215b_8d8de5c5e5adfcf_sm.jpeg
  • 7215c_8d8de5c5ee82555_sm.jpeg

dekor i rött underfång med slöjor, handsignerad numrerad 3247 (1951) och etikettsignerad, dia 11,5 cm

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK