19 Qvarsebo, Thomas, skulptur, terrakotta, stående akt,

7230a_8d8df2024fb1ee7_med.jpeg
  • 7230a_8d8df2024fb1ee7_sm.jpeg
  • 7230b_8d8df201ad52960_sm.jpeg
  • 7230c_8d8df201b0247b7_sm.jpeg

signerad och daterad 1967, h 47 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK