72 Såsslev samt strösked, silver, Olga, 1800-talets 2 hälft, total vikt 85 gram,
stämplade Norrköping 1862 respektive 1882, l 20 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |