123 Jirlow, Lennart färglito, Promenad,

7334a_8d8e48ace4d2895_lg.jpeg
  • 7334a_8d8e48ace4d2895_lg.jpeg
  • 7334b_8d8e48ace036c65_lg.jpeg

signerad och numrerad 35/50, Mourlots blindstämpel, synlig pappersstorlek 43 x 49 cm

Utropspris3 200  - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel