123 Jirlow, Lennart färglito, Promenad,

7334a_8d8e48ace4d2895_med.jpeg
  • 7334a_8d8e48ace4d2895_sm.jpeg
  • 7334b_8d8e48ace036c65_sm.jpeg

signerad och numrerad 35/50, Mourlots blindstämpel, synlig pappersstorlek 43 x 49 cm

    Värdering3 200 - 3 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK