12 Ytterfoder, flintgods, Gustavsberg, sekelskiftet 1900, blå underglasyrdekor av växter, hänklar i form av lejonmaskaroner,

7998a_8d8faa776127d34_med.jpeg
  • 7998a_8d8faa776127d34_sm.jpeg
  • 7998b_8d8faa7766e53e3_sm.jpeg
  • 7998c_8d8faa78a6461e9_sm.jpeg
  • 7998e_8d8faa78ad04b87_sm.jpeg
  • 7998e_8d8faa794c94b74_sm.jpeg

stämpelsignerad, h 40 cm, lagningar

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK