887 Färglitografi, 1800-talets slut, S/S Island, Thingvalla Line, på väg till USA,
synlig pappersstorlek 41 x 60 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |