209 Frølich, Lorenz, blyerts och tusch, 1800-talets 2 hälft, sällskapsscen,
signerad, synlig pappersstorlek 29,5 x 19,5 cm, gulnad
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |