859 Kandelabrar till 2 ljus, 1 par, nysilver, ATLA, danmark, 1900-talets mitt,
stämplade, l 28 cm, graverade initialer SK eller KS
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |