48 Brosch, delvis förgyllt silver med turkoser och pärlor, Österrike, 1900-talets början,

9946a_med.jpeg
  • 9946a_sm.jpeg
  • 9946b_sm.jpeg
  • 9946c_sm.jpeg

h 3 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK