#10
Vodkabägare, delvis förgyllt silver, Ryssland, 1800-talets slut,
9907a_lg.jpeg
  • 9907a_lg.jpeg
  • 9907b_lg.jpeg
  • 9907c_lg.jpeg
  • 9907d_lg.jpeg
Startbud600 SEK Bevakningspris Ej uppnått
Föremål avslutas12 dagar 4 timmarJun 27, 2021 2:59 PM
Utropspris
1 000  - 1 200 SEK
Köparprovision: 25% (inkl. moms)
Slagavgift 50 SEK (inkl. moms)
1 följer detta föremål

© Software Copyright 2021 Skeleton. All rights reserved.