336 Kedelv, Poul för Flygsfors, skål samt vas/skulptur, glas, "Coquille", dekor i violett och vitt underfång,
signerade och daterade 1955, h 11 respektive 21 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |