362 Pyk, Madeleine, färglitografier, 2 st, "Le Déluge" (Syndafloden) samt "Se sauve",
signerade och numrerade 42/200, pappersstorlek 27 x 37 cm, samramade
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |