10 Erixson, Sven 'Xet' färglito, Regatta Söndrum,

11791a_8d954d01c02b01a_med.jpeg
  • 11791a_8d954d01c02b01a_sm.jpeg
  • 11791a_8d954d00fb1391b_sm.jpeg

signerad och numrerad 200/360, 35 x 51 cm, utförd 1959 för utställningen XyZ, litteratur: Nyström 86

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK