40 Kedelv, Poul för Flygsfors, miniatyrer, 2 st, glas, "Cocquille"

11821a_8d955cc0e491d1f_med.jpeg
  • 11821a_8d955cc0e491d1f_sm.jpeg
  • 11821b_8d955cc0e7e76d1_sm.jpeg
  • 11821c_8d955cc0f1a4d7d_sm.jpeg

dekor i orange- respektive blått och vitt underfång, signerade och numrerade -53, dia 8 respektive 9 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK