5 Lindström, Bengt, färglito med carborundum, komposition med ansikten,

11786a_8d950da39e6f2be_med.jpeg
  • 11786a_8d950da39e6f2be_sm.jpeg
  • 11786b_8d950da3d32ec0a_sm.jpeg

 signerad och numrerad 28/90, 75 x 56 cm

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK