4 Olson, Erik, färglito, "På hemväg",

11785a_8d950daa0df6ac8_med.jpeg
  • 11785a_8d950daa0df6ac8_sm.jpeg
  • 11785b_8d950daa332a9ee_sm.jpeg
  • 11785c_8d950daa5fca897_sm.jpeg

signerad med hälsning och daterad -52, 39 x 63 cm

Värdering900 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK