15 Olson, Erik, olja, "Aftonens Rosor",

11796a_8d95664eb3f3429_med.jpeg
  • 11796a_8d95664eb3f3429_sm.jpeg
  • 11796b_8d95664edac88c1_sm.jpeg
  • 11796c_8d95664f03e4e57_sm.jpeg

signerad och daterad 65, 24 x 19 cm

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK