18 Reuterswärd, Oscar, färglito, omöjlig figur,

11799a_8d956648df98916_med.jpeg
  • 11799a_8d956648df98916_sm.jpeg
  • 11799b_8d95664865bffe1_sm.jpeg

signerad och numrerad 18/45, pappersstorlek 29,5 x 24 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK