32 Strid, Hardy,akryl, "Dubbelmask Anima-Animus",

11813c_8d955ca8f26faff_med.jpeg
  • 11813c_8d955ca8f26faff_sm.jpeg
  • 11813d_8d955cabbde2dde_sm.jpeg
  • 11813c_8d955ca66ff602d_sm.jpeg
  • 11813d_8d955ca670105a6_sm.jpeg

signerad och daterad 1991, etikettmärkt, 65 x 50 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK