563 Wysocki, Stanislaw (Stan Wys), skulptur, patinerad och högglanspolerad brons på marmorsockel, stående kvinnogestalt,
signerad, daterad 2002 och numrerad 11/12, h 53 cm
Värdering | 9 000 - 10 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |