561 Wysocki, Stanislaw (Stan Wys), skulptur, patinerad och högglanspolerad brons på träsockel,
stående kvinnogestalt, signerad, daterad 2002 och numrerad 6/12, h 34,5 cm
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |