2 Zorn, Anders, etsning, ”Eka”

11782a_8d950d823e1517c_med.jpeg
  • 11782a_8d950d823e1517c_sm.jpeg
  • 11782b_8d950d826f481e5_sm.jpeg

signerad, plåtstorlek 9 x 12 cm, synlig pappersstorlek 25,5 x 35,5 cm, litteratur: Hjert & Hjert 266, Asplund 255, gulnad

    Värdering4 200 - 4 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK