69 Ortmans, Francois Auguste, olja, landskap med vattendrag,

12711a_8d9721126df55a7_med.jpeg
  • 12711a_8d9721126df55a7_sm.jpeg
  • 12711a_8d97211152cce0b_sm.jpeg
  • 12711c_8d972112a5a0003_sm.jpeg
  • 12711d_8d972112cc3820c_sm.jpeg

signerad och daterad 1871, 56 x 46 cm, a tergo etiketter

    Värdering4 200 - 4 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK