27 Baques, Josep, färglito, "Stilleben med kanna och vattenmelon",
signerad och numrerad EA XCII/XXV, pappersstorlek 36 x 53 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |