46 Jonson, Sven, färglito, "Fragmentarisk natt",
signerad och numrerad 36/360, synlig pappersstorlek 62 x 92 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |