29 Schlyter, Ulf, 'Ulven', akryl, a tergo betitlad "Hommage à sapeurs pompiers"
signerad samt a tergo daterad 2021, synligt mått 35 x 25 cm
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |