49 Vos-Lundh, Marik, akvareller, 2 st, kostymskisser,
1 betecknad "Rivjärnet", signerade, synlig pappersstorlek 47 x 35 cm, Vos-Lundh vann 1984 en Oscar för kostymerna till Ingemar Bergmans "Fanny och Alexander"
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |