497 Bethel, Joan & David de, för Herbert Johnson of London, skulpturer, 2 st,

497a_8d8176d5916c1ec_med.jpeg
  • 497a_8d8176d5916c1ec_sm.jpeg
  • 497b_8d8176d5e12947a_sm.jpeg
  • 497c_8d8176d5c5dd996_sm.jpeg
  • 497d_8d8176d5de93cdd_sm.jpeg
  • 497e_8d8176d596a3546_sm.jpeg

papier machéklädd keramik, sittande katter, signerade och daterade 1969 resp 1970, h 18 resp 20 cm, 1 med avflagningar på rygg

    Värdering600 - 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK