27 Arzt, Benno, färgserigrafi, Sirenernas ö,

15034a_8d9bb1a54e54df2_med.jpeg
  • 15034a_8d9bb1a54e54df2_sm.jpeg
  • 15034b_8d9bb1a54c998db_sm.jpeg

signerad och numrerad 116/275, synlig pappersstorlek 43 x 53 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK