27 Arzt, Benno, färgserigrafi, Sirenernas ö,
signerad och numrerad 116/275, synlig pappersstorlek 43 x 53 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |