41 Jacobsen, Johan, olja, Hundested hamn,

15048a_8d9b714551ff4b7_lg.jpeg
  • 15048a_8d9b714551ff4b7_lg.jpeg
  • 15048b_8d9b714557b05fe_lg.jpeg

signerad och daterad 1952, 32 x 41 cm

Utropspris300  - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel