681 Kunt, Ernö, etsning, "Behavazott falu",
signerad och daterad 1954 (även i plåten), synlig pappersstorlek 24 x 30 cm
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |