461 Mackay, Charles, akvarell, ålandskap med bro - motiv från Bienne, Frankrike,
signerad, synligt pappersmått 33 x 42 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |