329 Miniatyrer, 2 st, 1 akvarell 17-1800-tal, mansporträtt, 5 x 3,5 cm,
1 bemålat tryck (?) 1900-talets 1 hälft, kvinnoporträtt, 7 x 5,5 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |