13 Okänd amerikansk konstnär, 1800-talets 1 hälft, miniatyrmålningar, 1 par, äkta makar,

15022a_med.jpeg
  • 15022a_sm.jpeg
  • 15022b_sm.jpeg
  • 15022c_sm.jpeg
  • 15022d_sm.jpeg

i originala maroquinramar (ursprunligen etuier), synligt mått 9,5 x 8 cm, proveniens: svensk-amerikansk familj

Värdering4 800 - 5 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK