113 Okänd japansk (?) konstnär, akvarell med täckvitt, blomster,
otydlig signerad, daterad 6/32 samt med rött sigill, synlig pappersstorlek 37 x 21 cm, gulnad
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |