1 Qvarsebo, Michael, olja, Slända i solnedgång

14986a_8d9b34e95376d2a_lg.jpeg
  • 14986a_8d9b34e95376d2a_lg.jpeg
  • 14986b_8d9b34e98868090_lg.jpeg
  • 14986c_8d9b34e98cfcfb8_lg.jpeg

signerad och daterad 1981, a tergo betitlad, 55 x 46 cm

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel